پیشنهاد سردبیر
آخرین خبرها
پربازدید ترینها
آمارگیر سایت
  • کاربران حاضر: 1
  • بازدید امروز: 68,680
  • بازدید دیروز: 137,720
  • بازدید هفته: 1,224,720
کد مطلب : 18346
نظرات : ۲ نظر
تاریخ انتشار : ۱۰ دی, ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۳

عزل و نصب‌های «دانش آشتیانی» سیاسی است

آوای فرهنگی – عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه عزل و نصب‌های دانش آشتیانی سیاسی است، گفت: پیگیر سؤال از وزیر آموزش و پرورش و همچنین استیضاح وی هستیم…

عباسی

به گزارش پایگاه خبری آوای فرهنگی ، اسدالله عباسی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در خصوص موضوع استیضاح وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: برخی همکاران استیضاح وزیر آموزش و پرورش را امضا کرده‌اند.

وی افزود: جا به جایی هایی که وزیر آموزش و پرورش انجام می‌دهد، سیاسی است و بیشتر نیروهایی که وارد آموزش و پرورش می‌شود از خارج این وزارتخانه هستند.

عباسی ادامه داد: به عنوان نمونه اکنون یک فردی را از دانشگاه شهید بهشتی آورده‌اند که همکار خودشان بوده است، در صندوق ذخیره فرهنگیان و همچنین معاونت عمرانی و خیلی جاهای دیگر این تغییرات انجام شده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه این عزل و نصب‌ها از دید همکارانم در مجلس سیاسی هستند، گفت: اکنون پیگیر سوال از وزیر آموزش و پرورش و همچنین استیضاح وی هستیم تا وزیر از ادامه این کار خودداری کند و همچنین در خصوص این اقدامات و عزل و نصب‌ها پاسخگو باشند./ فارس

انتهای پیام/

مطالب ارزشمند خود را به آوای فرهنگی ارسال کنید:  avayefarhanginews@gmail.com

صفحه اینستاگرام پایگاه خبری آوای فرهنگی با انتشار مطالب و تصاویر خاص: Instagram.com/avayefarhangi.ir

آخرین اخبار و تحلیل ها حوزه آموزش و پرورش را همراه شوید با کانال تلگرام پایگاه خبری آوای فرهنگی

img_2044

۲ نظر  1. محمد بیرانوند رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس گفت: مطالبات فرهنگیان زیاد است اما در این خصوص هم کار زیاد انجام شده است.
    رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس شورای اسلامی در خصوص انتصابات در آموزش و پرورش و همچنین موضوع استیضاح دانش آشتیانی، گفت: احساس می‌کنم در این خصوص مطالبات شخصی نمایندگان مطرح است که البته منظورم از مطالبات شخصی، مطالبات حوزه انتخابیه آنهاست.
    وی افزود: به نظرم در شأن مجلس نیست و نمایندگان باید ملاحظه کنند و در این مدت زمان کوتاه از آمدن وزیر جدید، زمان ارزیابی وجود ندارد.


  2. زرشک!آقایون نمایندگان مجلس شما مشکل گور خواب ها را حل کنید بقیه پیش کش شما!

نظر دهید


آموزشگاه سرآمد

تلگرام آوای فرهنگی

عریضه

آوای فرهنگی

تبلیغ اصغری

خبرنگارافتخاری آوای فرهنگی

ویدیوهای آوای فرهنگی - آپارات

آوای فرهنگی

وبلاگ-کد لوگو و بنر

عریضه

knhd tvik<!-- start logo cod off http://avayefarhangi.ir --><p align=

آوای فرهنگی

فیش حقوق فرهنگیان

فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته

آوای فرهنگی