پیشنهاد سردبیر
آخرین خبرها
پربازدید ترینها
آمارگیر سایت
 • کاربران حاضر: 1
 • بازدید امروز: 67,420
 • بازدید دیروز: 137,720
 • بازدید هفته: 1,223,460
کد مطلب : 18119
نظرات : ۱۲ نظر
تاریخ انتشار : ۱۶ آذر, ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۹

بیمه معلم جوابگوی بیمه شدگان سرمایه گذار عمر نیست+نامه انصراف تعدادی از اعضا

آوای فرهنگی – تعدادی از فرهنگیان سیستان و بلوچستان با ارسال رونوشتی از نامه ارسال شده به بیمه معلم که در آن درخواست انصراف از ادامه عضویت در قرارداد بیمه سرمایه گذاری عمر را داشته اند ، اعلام کردند: بیمه معلم پاسخگو نیست…

%d9%85%d8%b9%d9%84%d9%85

به گزارش پایگاه خبری آوای فرهنگی ، حدود ۸ ماه قبل بازاریابانی ازسوی بیمه معلم در سطح مدارس استان سیستان و بلوچستان وارد کارزارعضوگیری بیمه ای شدند که فرهنگیان را درآینده از سرمایه و سودی هنگفت بهره مند نمایند. به طوری که با همکاری آموزش و پرورش مناطق استان ماهیانه از هرفرهنگی به تعداد اعضای ثبت نام شده وی مبلغی کسر و به حساب این شرکت واریز گردد. این بازاریابان که تمام و کمال در کار و حرفه خود دوره دیده بودند ، توانستند تعداد زیادی از فرهنگیان را به سوی این بیمه روانه نمایند در حالی که به گفته بسیاری از همکاران قسمت های از این قرارداد را هرگز به رویت اعضا نرساندند و فقط ذکر کردند شما می توانید پس از۶ماه سرمایه خود را دریافت نمائید. اما حال پس از۸ ماه عضویت برخی از فرهنگیان عضو که درخواست انصراف داشته اند با جوابی عجیب از سوی بیمه معلم استان روبرو می شوند که اگر مایل به انصراف هستید نیمی از سرمایه شما بابت خسارت به این شرکت کسر خواهد شد.

یکی از فرهنگیان استان به خبرنگارما گفت: مبلغ ۹۶۰ هزارتومان در ۸ ماه ازحقوق بنده کسر گردیده و این مورد در فیش حقوقی ام نیز قید شده است . اما حالا که درخواست انصراف داده ام  مبلغ ۳۷۰ هزارتومن برگشت دادند و بالغ بر ۶۵ درصد رو بابت خسارت انصراف برداشتند و این درحالی هست که همین مبلغ اندک را نیز از شماره کارتی به کارت بنده انتقال داده اند.

وی افزود:بازاریاب شرکت هنگام مراجعه به مدارس سطح استان جهت عضوگیری هرگز عنوان نکرد که اگر در این مدت انصراف دهید باید خسارت پرداخت کنید. حال مگر تاکنون که ما عضو بودیم به ما سودی پرداخت نموده اند که ازما خسارت می گیرند؟ این در کجای قانون نوشته شده که بابت آنچه به شما پرداخت نشده است خسارت پرداخت کنید؟ آیا ما فرهنگیان باید هر روز شاهد داستان های ناگوار اینچنینی باشیم؟

اما در این بین تعدادی از فرهنگیان سیستان و بلوچستان با ارسال رونوشتی از نامه ارسال شده به بیمه معلم که در آن درخواست انصراف از ادامه عضویت در قرارداد بیمه سرمایه گذاری عمر را داشته اند ، اعلام کردند: علیرغم ارسال نامه به بیمه معلم ، این شرکت پاسخگوی نیست و یا تهدید می نماید که نیمی از سرمایه شما قابل پرداخت نیست و بابت خسارت به شرکت از محل این قرارداد کسر خواهد شد.

photo_2016-12-06_12-59-16

انتهای پیام/

مطالب ارزشمند خود را به آوای فرهنگی ارسال کنید:  avayefarhanginews@gmail.com

صفحه اینستاگرام پایگاه خبری آوای فرهنگی با انتشار مطالب و تصاویر خاص: Instagram.com/avayefarhangi.ir

آخرین اخبار و تحلیل ها حوزه آموزش و پرورش را همراه شوید با کانال تلگرام پایگاه خبری آوای فرهنگی

آوای فرهنگی

۱۲ نظر 1. با سلام. همکاران ارجمند بخاطر داشته باشید هر ارگان یا سازمانى رونق کارى نداشته ویا باکمبود مشترى روبرو شود به آموزش و پرورش روى مى آورد! هر کالاى ایرانى و یا خارجى که روى دست صاحبانش بماند جاى نگرانى براى آنها ندارد چرا که مى دانند شرکتهاى تعاونى مصرف فرهنگیان آماده خرید کالاها و یا امضاء قرارداد است! این بیمه ها هم که هر کدام به نوعى براى فرهنگیان کیسه دوخته اند! ظاهراپول ما خیلى خوردن دارد !!!


 2. این بیمه معلم مکر که زیر مجموعه صندوق ذخیره نیست؟ هنوز که تکلیف ۸۰۰۰ میلیاردش مشخص نشده. چرا عضو شدید؟ از قدیم گفتند خود کرده را تدبیر نیست خالا بدو دنبال اصل پولت


 3. دوستان باسواد عزیز اگر شما بیمه عمر و یا سرمایه ثبت نام کردین، بابت زمانی که بیمه بوده اید از شما پول کسر شده بنابراین اعتراضی نباید داشته باشین. در جداول بیمه ای هم که موقع قرداد پر میشن این مطلب اومده. در ضمن اونا …. شما چرا پولتو دادی بهش.


 4. معلم های ما خیلی حریص شدند ای در جهت ما اندوزی گام های بزرگتر از دهانشان بر می دارند.روزی که یک خانمی از طرف بیمه معلم به دبیرستان نمونه جهت عضو گیری بیمه سرمایه آمده بودبا زبان چرب ونرم داشت سر آقایون کلاه می گذاشت همانجا به همه عزیزان هشدار دادم آنهایی که حرف شنو ومنطق بودند قضیه رو گرفتندولی آنهایی که حریص بودند دست بردار نبودند. نازشست بیمه معلم؛ برید شما هم با ابن پول اعیاشی کنید.


 5. خودتان مقصرید مجبور نبودید اول فکر می کرد ید بعد تصمیم می گرفتید


 6. درود
  واقعا حرص عامل اصلی و بی تدبیری و بی اطلاعی از روند انجام امور درد بزرگ جامعه ما است .معلمان از این روند مجزا نیستند .کلیه امور مالی در اقصی نقاط ایران برای معلمان همواره با شکست همراه بوده و بزرگترین آن صندوق ذخیره که نام معلمان را یدک میکشد و کمترین آن شرکت های تعاونی مصرف و مسکن هستند که افراد زیادی بر سرکار آمدند و منافع کلان بردند و مابقی هیچ همواره زیان دادند و اکثر اینان بواسطه سیاست های کلان و خرد بهانه گردهم آئی این قشر بزرگ شدند که اکثرا درگیر معیشت هستند و طبل دانائی و اظهار نظر را در همه امور می کوبند اما از شرکت یا عدم شرکت در یک آزمون ضمن خدمت هم وحشت دارند و نمی توانند تصمیم بگیرند و همه گونه مورد هجمه قرار دارند ؟ بیمه معلم آنقدر سود کرده که نیازی به این همه خدمت ندارد و همواره مجرای کسب و جبران زیان رجال وزارتخانه است .هیچ ایرادی بر شما معلمان قربانی نیست اما واقعا باید درس عبرت برای سایرین شود .


 7. درود
  در یک سیستم و نظام اداری صحیح قطعا اینگونه روند درست نیست .قطعا دولت یک مجموعه واحد و بزرگ است که باید امورات خودش را به درستی حل وفصل نماید و هر دستگاه وظیفه خاص خودش را به دنبال داشته باشد .در این نظام اداری و مالی کنونی همه به قصد منفعت اقتصادی واردعرصه می شوند .همین هدف درآمدزا بودن وزارت آموزش و پرورش خودش بزرگترین خلا و نقصان و بزرگترین خیانت است اگر ما یک دولت متمرکز داریم و دارای چارت سازمانی قطعا تمامی درآمدها باید به خزانه داری کشور واریز شود و مطابق نظامات بودجه ای حل وفصل شود همانطور که آموزش و پرورش نباید درآمد زا باشد مابقی دستگاه ها و موسسات هم نباید کار فرهنگی نمایند و بودجه فرهنگی و آموزشی داشته باشند . داشتن بیمه معلم و صندوق ذخیره و شرکت تعاونی و یا احداث بازارچه های اجاره ای داشته باشد ویا باشگاه معلمان و هزار درد و مرض جدی داشته باشد .این قضیه بالا تنها درد ما معلمان نیست ببینید که با کلک باشگاه های معلمان را سهامشان را می فروشند و دیگر هیچ خدمتی ندارند .تا هنگامیکه هر دستگاه خودش درآمدزا باشد وضعیت همین است .دشمن فرهنگ ما را نشانه رفته و از داخل بی هویت شده ایم اینها موارد مضحک هستند که گاها توجه همگان را به خود جلب می کند معلمی که دانش آموز تربیت کرده و به دستگاه های دیگر فرستاده حالا وضع دانش آموزش خوب و مشکل معیشت ندارد اما او علاوه بر مشکل معیشت باید در دادگاه همان قانونی که او آموخته دشمن خودش شود . یا در بانک حقوق او را کارمندها ببینند و به او بخندند .یا کلی تلاش می شود تا حقوق معلمان در بانک خودشان که فاقد هرگونه منابع هست واریز شود تا برای چند روز هم شده کسری و اختلاس آن بانک جبران و ایناختلاس ها در اعداد بیشمار گم شوند .و … … .


 8. با سلام. عبارت حرص یعنى طمع بیش از حد و در مورد شخصى به کار مى رود که هیچ نیازى نداشته باشد و بخواهد بیشتر نصیبش شود. نه در این مورد و براى درآمد بیش از حد شفاف فرهنگیان که گاهى رویاى افزودنش را دارند .با احترام


 9. با احترام فراوان خدمت همکاران محترم ممنون بابت راهنمایی حضرات کلمه حرص مناسبتش در قبال بیمه عمر برای خانواده مناسب نیس دلیل عضویت همکاران اعتماد بع سازمان خودمونه والا این افراد اگر جای دیگه بودن نگاشونم نمیکردیم پس این جنبه رو در نظر بگیرید که سران استانی شایدم کشوری عده هایی داشته اند که حمایت شدید تعاون پشتشون بوده کاش دیدگاه دبیران محترممون عوض حریص بودن همتاهاشون مقداری مسولین رو زیر سوال میبردن


 10. ضمنا این اعتراضیه رو بدین سبب رسانه ای کردیم که از ورود بقیه همکاران جلوگیری بشه بیمه ای که با همکاری یکی از جنس خودمون در سازمان حمایت میشن بادروغ وارد میشن جز تبلیغ منفی علیه دروغگوییشون کاری از دستمون برنمیاد . ضمنا این عزیزان حریص نیستن دوست خیللی محترم اینا خونوادشونو بیمه عمر کردن شناخی ندارید نظر ندین


 11. ممنون از اطلاع رسانى شما. به نظر مى آید مورد سؤ تفاهم نیز برطرف شده.


 12. درود
  همان صندوق ذخیره و یا این بیمه ها و … را بنگرید من دوستم بیمه دارد و تلاش کرد تا بیمه عمر خود و فرزندانم را بگیرد اما من در اقدامی متحیرانه در بانکصادرات برای خود وخانواده ام گنجینه باز نمودم که نهایتا خیلی با صرفه تر از صندوق است و مورد ضمانت بانک مرکزی است.ضمنا میزان سود دهی آن به مراتب بیشتر از صندوق ذخیره است .و یا این بیمه ها .این بیمه ها فقط یکمزیت دارند و آن جبران خسارت فوت دارند ولی مشکلات جدی برای کسب بیمه خود .اما حساب هائی از نوع بالا قطعا دارای سود بیشتر از بیمه ها هستند وفاقد هزینه خسارت و به هر حال ما سرمایه گذاری می کنیم تا آینده خوب برای خود و فرزندانمان ببینیم نه اینکه مثل فردوسی صله وهدایا از دروازه وارد شود و جسم معلمان از دروازه دیگر به دیار باقی بشتابد .با عذر خواهی از شما معلمان ارزجمند .

نظر دهید


آموزشگاه سرآمد

تلگرام آوای فرهنگی

عریضه

آوای فرهنگی

تبلیغ اصغری

خبرنگارافتخاری آوای فرهنگی

ویدیوهای آوای فرهنگی - آپارات

آوای فرهنگی

وبلاگ-کد لوگو و بنر

عریضه

knhd tvik<!-- start logo cod off http://avayefarhangi.ir --><p align=

آوای فرهنگی

فیش حقوق فرهنگیان

فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته

آوای فرهنگی